Bestyrelsen i BMW MC Klub Danmark    
         
Formand

Kim Pedersen
Dybendalvej 4
4190 Munke Bjergby
Telefon 40 40 57 32

formand@bmwmcklub.dk

 
Næstformand

Michael Kirkedal
Slejpners Plads 8
3650 Ølstykke
Telefon 22 88 91 21

michael@bmwmcklub.dk

 
Kasserer

Bent Andersen
Hovedgaden 32, st. th.
4270 Høng
Telefon 40 10 13 40

kasserer@bmwmcklub.dk

         
Sekretær

Alex Moestrup
Kærsangervænget 8
Snestrup
5210 Odense NV
Telefon 40 16 32 80

alex@bmwmcklub.dk

 
Bestyrelsesmedlem

Ole Ahrendt
Nytoft 13
6000 Kolding
Telefon 23 74 85 44

ole@bmwmcklub.dk

 
Suppleant

Michael Tolstrup
Egevænget 41
6051 Almind
Telefon 20 74 13 88

tolstrup@profibermail.dk

         
 
Kontaktpersoner i regionerne    
         
Nordsjælland

Rolf Ravnskov
Huldbergs Alle 9
2800 Lyngby
Telefon 26 50 31 73

mailtilos@webspeed.dk

 
Midtsjælland

Søren Jensen
Margrethehåbsvænget 2
4000 Roskilde
Telefon 25 70 95 89

lauras@webnetmail.dk

 
Sydsjælland + Øer

Lars Kiholm
Villa Galinavej 16
4684 Holmegaard
Telefon 28 98 95 03

lars@kiholm.dk

         
Fyn + Øer

Jørgen Henrik Pedersen
Gl. Aarup 6
5560 Årup
Telefon 51 15 65 04

glaarup6@stofanet.dk

 
Sønderjylland

Jørgen Hansen
Vestermarksvej 17
6520 Toftlund
Telefon 30 50 59 87

j.f.hansen@hansen.mail.dk

 
Vestjylland

Søren Filsø Vandborg
Paradisvej 3
6990 Ulfborg
Telefon 40 93 25 79

svk100rt@gmail.com

         
Østjylland

Steen Uldall Christensen 
Mejlbyvej 666 
8530 Hjortshøj 
Telefon 22 48 54 04

s.uldall@gmail.com

 
Nordjylland

Ib Hansen
Hvamvej 104
Gl. Hvam
9620 Aalestrup
Telefon 61 19 66 75

ib.h@live.dk

   
         

 
BMW MC Klub Danmark     Medlem Kontakt
         
 
BMW Race Marshall
 
Ansvar
Cookies
Ophavsret
Privatlivspolitik
Log ind og få fuld funktionalitet ...
Log ind
Glemt adgangskode?
 
 Formanden
 Kassereren
 Medlemsbladet KI
 Webmaster
 
 22 10 11 35
 Kim Pedersen, formand
         
 
Adgang for medlemmer
 
Udfyld medlemsnummer og adgangkode

Glemt adgangskode?

 
Glemt adgangskode
 
Udfyld dit medlemsnummer,
s sender vi din adgangskode.
 
Glemt adgangskode